Mis eristab Durisol plokki penoplokist?

Põhilised küsimused Durisol plokkide kohta meie klientidelt.

Mis eristab Durisol plokki penoplokist?

PostitusPostitas admin » 25 Mai 2010 15:51

    Durisoli materjal on tugev konstruktsioon mahukaaluga 650 kg/m³ ning survetugevusega 2.5 MPa. Materjali kannatab kruvida kruve ja lüüa naelu;

    Ei põle, ei sula, ei mädane ning seene- ja hallitusevaba;

    Tänu oma poorsele struktuurile on Durisolist ehitatud seinad "hingavad seinad". Plokkide küljed, mis ühendavad ploki esi- ja tagaseinu, moodustavad kogu seina pinnast 10-15 %, mille kaudu saab sein "hingata".

    Plokkidesse valatav betoon moodustab seinas betoonposte, mis on ühendatud oma vahel armatuuri ja betoonvöödega. Kogu konstruktsioon toetub nende postidele.

    Armatuurikulu on tunduvalt väiksem, kuna betooni osakaal Durisoli plokis on päris suur ning kuni 1.5 kordseid hooneid võib ehitada minimaalse armatuuri kasutamisega alates 1 kg/m²

    Soojuse akumuleerimine - siseruumist on betoon eraldatud ainult 3-4 cm ploki seinaga, tänu millele saab betoon kergesti akumuleerida siseruumi soojuse ning hiljem hoida siseruumi ühtlast temperatuuri. Väljastpoolt on aga betoon kaetud kuni 17 cm soojustusega, millele lisandub 4 cm ploki seina. Seega on kokku 21 cm soojustust, mis ei luba betooni kogutud soojusel väljuda.

    Durisol moodustab ideaalse aluse krohvipinnaks. Igat sorti krohv nakkub väga hästi Durisoli seinaga. Parim lahendus sisekrohviks on kindlasti savikrohv, kuid kasutada võib igat sorti krohve.

    Durisolist on võimalik teha kandvaid- ja vaheseinu. Kandva seina paksus on 220 mm või 300mm ja vahesein on 150 mm

    Plokkide betooniga täitmisel pole vaja seinu toetada - seinad on stabiilsed ning betooniga täitmisel puudub oht ploki purunemiseks.
admin
Site Admin
 
Postitusi: 145
Liitunud: 25 Juul 2008 21:38
Asukoht: Ropkamõisa 10, Tartu

Mine Durisoli plokid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

cron